Wdrożenia systemów ERP

Wdrożenia systemów ERP wymagają odpowiedniego przygotowania. Każde przedsiębiorstwo jest inne – posiada swoją strukturę, charakteryzuje się określonym profilem działalności i kulturą organizacyjną. Ideą systemów ERP jest elastyczność, czyli dopasowanie oprogramowania do konkretnej firmy i indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Z tej przyczyny do wdrożenia systemów ERP potrzebni są wykonawcy, którzy dostosują i odpowiednio skonfigurują oprogramowanie. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zajmujemy się wdrożeniami systemów ERP. Nasza wiedza i kompetencje pozwalają także na modyfikowanie systemów i implementowanie nowych modułów.

Wdrożenia systemów ERP rozpoczynamy od sporządzenia koncepcji w oparciu o cele biznesowe klienta. Precyzyjne określenie celów jest na tym etapie niezwykle istotne. Do implementacji potrzebne są także szczegółowe analizy, które pozwalają na określenie problemów, z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Dobre przygotowanie w postaci takiej diagnozy sprawia, że system ERP jest skrojony na miarę i przyczynia się do zwiększenia wydajności firmy. Konsultanci zapoznają się z poszczególnymi obszarami działania Twojej firmy, poznają procesy biznesowe oraz strukturę organizacyjną. Po przeprowadzeniu analizy przedwdrożeniowej możliwe jest stworzenie ostatecznego projektu. Kolejny etap to ostateczna konfiguracja systemu i jego implementacja w docelowym środowisku.

Wdrożenia systemów ERP wymagają więc nie tylko czasu, ale wiedzy i kompetencji, ponieważ są złożonym procesem. Zdarza się, że przedsiębiorcy zmieniają lub rozszerzają profil swojej działalności, na co staramy się elastycznie reagować. Jako profesjonaliści stawiamy przede wszystkim na budowanie partnerskich relacji, dzięki czemu już od wielu lat spełniamy oczekiwania inwestorów. Wdrożenia systemów ERP realizujemy w oparciu o najwyższe standardy obsługi.

Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług, dzięki czemu wspólnie wypracujemy sposób na sukces Twojej firmy.

Masz pytanie?

Zadzwoń: +48 56 645 45 60

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!