Serwis systemów ERP

Firma Pulsar System działa na rynku nowoczesnych technologii od 1995 roku. Jesteśmy doświadczonym dostawcą kompleksowych usług informatycznych. Naszym głównym celem jest wspieranie rozwoju firm klientów dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Zajmujemy się nie tylko implementacją systemów ERP, ale również wsparciem powdrożeniowym. Po zakończonym etapie wdrożenia przekazujemy swoją wiedzę i dalszą obsługę projektu jego użytkownikom. Zdarza się jednak, że podczas użytkowania oprogramowania potrzebne są dalsze konsultacje. Jedną z oferowanych przez nas usług jest serwis systemów ERP.

Zależy nam na zaspokojeniu potrzeb naszych klientów, których otaczamy wsparciem również po uruchomieniu systemu. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanego oprogramowania. System ERP jest narzędziem niezawodnym, jednak to człowiek korzysta z jego możliwości. Czynnik ludzki sprawia, że w trakcie użytkowania oczywiście mogą pojawić się błędy i rozbieżności. Z tej przyczyny oferujemy serwis systemów ERP, aby pomóc Ci w odnalezieniu nieprawidłowości.

Nasze wsparcie może się okazać przydatne również w prorozwojowym obszarze. Praktyka pokazuje, że w miarę rozrostu firmy koniecznością staje się także modyfikacja systemu ERP i uzupełnienie go o kolejne moduły. Przedsiębiorstwa rozwijają się, poszerzają obszar swoich działań, zmieniają profil działalności. Systemy ERP celowo zostały zaprogramowane w taki sposób, aby podążać za zachodzącymi zmianami. Budowa modułowa pozwala na wprowadzanie niezbędnych modyfikacji, dlatego serwis systemów ERP jest tak istotny. Elastyczność oprogramowania polega na możliwości dodawania kolejnych modułów, przy czym system wciąż zachowuje swoją integralność. Optymalna ilość oraz konfiguracja modułów jest dobierana na podstawie dogłębnej analizy potrzeb, specyfiki, jak i planów biznesowych firmy. Właśnie w takich sytuacjach konieczny okazuje się profesjonalny serwis systemów ERP. Tylko doświadczeni fachowcy zaoferują Ci odpowiednie rozwiązanie.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki moduł będzie odpowiedni dla Twojej działalności, skontaktuj się z nami.

Wkrótce

wkrótce

Masz pytanie?

Zadzwoń: +48 56 645 45 60

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!